YÜKLENİYOR

Villa Çamlıca'ya Hoş Geldiniz

Modern hatlar ve doğal tonların bir araya getirildiği projede, bir yaşam alanından beklenebilecek tüm parçalar ustalıkla birleştirildi. İç ve dış mekanlar arasındaki bağlantı, hem villa sahipleri hem de misafirler için kolaylık sağlayacak şekilde tasarlandı.

Image

Proje Özellikleri

Villa Çamlıca nerede?
Projemiz Villa Çamlıca, Bursa, Çamlıca bölgesinde yer alıyor. Ana arterler üzerinden kolayca ulaşılan Villa Çamlıca, şehrin merkez noktalarına olan 10 dakikalık uzaklığı ile dikkat çekiyor.

Ne zaman teslim edilecek?
Villa Çamlıca'da yaşam başladı. Villanızı hemen teslim alabilirsiniz.

Villalar kaç metrekare?
Projemizde yer alan villaların metrekareleri, yer aldığı konum ve kat sayısına göre değişiklik gösteriyor. Bu konuda detaylı bilgiyi 0 224 452 84 52 numaralı telefon hattımızdan veya şantiyemizi ziyaret ederek alabilirsiniz.

Hangi sosyal alanlar mevcut?
Çocuk oyun alanları, yürüyüş yolu ve nitelikli peyzaj öğeleri içeren 1200 m2 açık alan; fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, saunalar ve kafeteryadan oluşan 600 m2 kapalı sosyal alan bulunmaktadır. Ayrıca her villaya özel birer hobi bahçesi mevcuttur.

Villa fiyatları nedir?
Projemizde farklı villa ve teslim seçenekleri bulunuyor. Villalarınızı natamam veya örnek villamızdaki dekorasyon ile teslim alabilirsiniz. Bu değişkenler nedeniyle fiyat bilgisi için satış ofisimizi ziyaret etmenizi rica ediyoruz.

Mesaj Gönder

arti2000.com.tr® Tüm hakları saklıdır, ©2023