YÜKLENİYOR

Mükemmelliğin Eşiğinde

ARTI2000’de mükemmellik çıtası her yeni projede daha yüksek bir seviyeye taşınır ve bu seviyeye ulaşmak için çaba gösterilir. On Villa, dinamik mimarisi ve üstün yapı nitelikleri ile kabul ettiğimiz yeni mükemmellik seviyesinin eşiğinde yer alıyor.

Etkileyici Konum

On Villa; Uludağ’ın eteklerinde, binlerce yıldır insanlığa ev sahipliği yapmış olan Misi’de (Gümüştepe) konumlanıyor. Doğaya, tarihe ve şehir hayatına kolayca ulaşmaya imkan veren bu konum, araziye ustaca yerleştirilen villalar sayesinde kesintisiz bir manzarayı da beraberinde getiriyor.

Image

Tek Katlı Villalar

On Villa, tek katlı yapısı ile sakinlerine kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor. Villaların tüm odaları, salonu ve mutfağından bahçeye erişim sağlanabiliyor. Bu özellik; açık havuz, bahçe ve doğa manzarasını tüm bölümlerde görünür kılarken, gün ışığınından daha fazla faydalanmaya da imkan veriyor.Butik Yaşam

Yalnızca on adet villanın yer aldığı projede müstakil villa mahremiyeti ve villa sitesi olma avantajları birlikte sunuluyor. Villaların farklı kotlara inşa edilmesi, kesintisiz bir manzara ve daha fazla özgürlük sağlıyor.


Mesaj Gönder

arti2000.com.tr® Tüm hakları saklıdır, ©2024